​معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری شیراز:

در سامانه «PMIS» کلیه فرآیندهای آگهی مناقصه، انتخاب پیمانکار و انعقاد قرارداد به صورت سیستمی انجام می شود

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری شیراز در مراسم رونمایی از سه سامانه «PMIS»، «سبزینه» و «مدیریت جامع حمل و نقل بار» گفت: کلیه فعالیت ها در سامانه «PMIS» مبتنی بر بودجه مصوب، سلامت اداری، شفافیت و افزایش کارایی و اثر بخشی سازمانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، راضی تصریح کرد:  PMIS سامانه اطلاعات مدیریت پروژه و سامانه فرایندها و سلسه مراتبی است که نقطه آغازین ان بودجه مصوبه شهرداری شیراز است که بعد از تخصیص و تامین  اعتبار کلیه فر ایندهای اگهی مناقضه  و انتخاب پیمانکار و انعقادقرارداد بصورت سیستمی انجام می شود .
وی  با بیان اینکه یکی از اهداف اصلی این سامانه ایجاد یک ساختار یکپارچه نرم افزاری در رابطه با هماهنگی بین حوزه های ستادی و اجرایی و ارتباط با برنامه های بودجه ای، فنی، عمرانی و مالی است، افزود: این پروژه مبتنی بر برنامه ریزی مشارکتی است که امیدواریم منشا ارتقا سلامت اداری و بلوغ سازمانی مجموعه شهرداری شیراز باشد.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری شیراز عنوان کرد: ویژگی مهم این سامانه بحث استفاده از دانش و هوش سازمان و استفاده از لایحه های GIS است که یک ابراز  بسیار قدرتمند  برای رده های مدیریتی است که این سامانه تعریف شده است.
وی ادامه داد: این سامانه  سال ۹۷ شروع شد و ۴ تیم کاری برای راهبری این سامانه تشکیل شدند که ۱۵۰ نفر از کارشناسان شهرداری با این پروژه همکاری داشتند.۱۳۹۹/۱۲/۰۴
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۲۶۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

  
                                   
سال جهش تولید