دبیر کل سازمان های جهانی شهرهای هوشمند:

متاسفم که تحریم ها مردم شیراز را به شدت به مشقت انداخته است

دبیرکل سازمان جهانی شهرهای هوشمند پایدار《 WeGO》طی پیامی در پاسخ به نامه شهردار شیراز مبنی بر توقف تحریم های ظالمانه علیه ایران در شرایط شیوع ویروس کرونا اعلام کرد:《WeGO》به دنبال هر اقدام ممکن در راستای تلاش های جنابعالی در خصوص رفع تحریم ها خواهد بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، در متن پیام کیونگ-یول لی خطاب به مهندس اسکندرپور آمده است:《در آغاز کلام، مایلم عمیق ترین مراتب تسلیت خود را بابت قربانیان ویروس کرونا که جهان و جهانیان را شدیدا در معرض خطر قرار داده است اعلام نمایم. بعنوان یک شهروند کره جنوبی که کشورش به شدت تحت تاثیر این ویروس قرار گرفته، آلام مردم بزرگ ایران را که از این ویروس رنج می برند کاملا درک می نمایم. اما، مطمئن هستم ما با شرایط سخت کنونی مبارزه کرده و دیر یا زود بر آن غلبه خواهیم کرد.
همچنین در خصوص اینکه تحریم ها باعث می شوند مردم ایران از جمله شهروندان شیراز که باید سریعا مداوا شوند بی دلیل به سختی و مشقت بیفتند  کاملا با جنابعالی موافق هستم. شیراز بعنوان یکی از اعضای ارزشمند سازمان؛ شایسته زندگی شادتر، هوشمندتر و فعال تری است. سازمان جهانی شهرهای هوشمند پایدار (WeGO) به دنبال هر اقدام ممکن در راستای تلاش های جنابعالی خواهد بود.
به امید همکاری نزدیک با جنابعالی برای ایجاد و بهبود آینده ای شاد، هوشمند و پایدار》

پیش از این شهردار شیراز در راستای استفاده از ظرفیت های بین المللی این نهاد برای رساندن صدای شهروندان به گوش همه جهان طی نامه ای به شهرهای دوست و خواهر خوانده و سازمان های بین المللی نوشته بود:《تحریمهای ظالمانه در شرایط شیوع ویروس کرونا مصداق بارز جنایت جنگی است و اینجانب به نمایندگی از شهروندان فرهیخته شیراز از همکاران خود در سرتاسر جهان و مسئولین سازمان های بین المللی در حوزه مدیریت شهری انتظار دارم خواستار لغو تحریمهای ظالمانه شوند.》

پیام کیونگ-یول لی دبیرکل سازمان جهانی شهرهای هوشمند پایدار《 WeGO》نیز در راستای پاسخ به نامه مهندس اسکندرپور بود.۱۳۹۸/۱۲/۲۷
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۴۱۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال جهش تولید