معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز:

هیچ پروژه عمرانی در شیراز متوقف نمی‌شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز تاکید کرد که روند اجرای هیچ یک از پروژه‌های عمرانی در این کلانشهر متوقف نخواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، اسماعیل صالحی در گفت‌وگو با ایسنا تصریح کرد: احتمال دارد روند اجرای برخی از پروژه‌های عمرانی شهرداری در شیراز دچار کندی شود اما عملیات اجرایی هیچ یک از پروژه‌ها به شکل کامل متوقف نخواهد شد.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد که وارد شدن خسارت به بخش مهمی از زیرساخت‌های شهری طی ناآرامی‌های اخیر، بر روند اجرای پروژه‌ها تاثیرگذار است اما هیچ پروژه‌ای تعطیل و متوقف نخواهد شد.
صالحی همچنین خاطرنشان کرد که در جریان ناآرامی‌های ابتدای هفته گذشته در شیراز پروژه‌های عمرانی در حال احداث نظیر تقاطع غیرهمسطح باهنر، زیرگذر گلستان، چپگرد صدرا به شیراز و رودکی دچار آسیب شده است.
او به حجم ریالی خسارت‌های وارد اشاره‌ای نکرد و ادامه داد: با حضور شهردار شیراز طی روزهای اخیر بازدیدهای متعددی از پروژه‌ها انجام شده و این بازدیدها تداوم دارد و تلاش می‌شود تا نه تنها پروژه‌ای متوقف نشود بلکه این پروژه‌ها در زمانبندی مقرر برای افتتاح آماده شده و وارد چرخه خدمات رسانی شوند.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز خاطرنشان کرد: پیش از حوادث اخیر به شهروندان شیرازی وعده داده بودیم که تا پایان امسال پنج پروژه عمرانی را آماده بهره‌برداری خواهیم کرد و تحقق این وعده همچنان یکی از اولویت‌های مهم شهرداری شیراز محسوب می‌شود.۱۳۹۸/۰۹/۰۳
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۸۰۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال جهش تولید