معاون خدمات شهری شهرداری شیراز:

سه هزار و ۵۰۰ نفر به تمیز کردن و رسیدگی به فضای سبز شهری مشغولند

معاون خدمات شهری شهرداری شیراز اعلام کرد: سه هزار و ۵۰۰ نیروی شهرداری مشغول تمیز کردن سطح شهر و رسیدگی به فضای سبز هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمدحسن پور با بیان اینکه تخریب های گسترده ای در شهر صورت گرفته که این موضوع، کارهای حوزه پسماند را چند برابر کرد، اظهار داشت: این مجموعه طی روزهای گذشته بصورت ۲۴ ساعته به ویژه شب ها در خدمت شهر مشغول جمع آوری به هم ریختگی ها و نظافت هستند.
معاون خدمات شهری شهرداری شیراز بیان کرد: تاسیسات زیربنایی، چراغ های راهنمایی، تابلوهای راهنمای سطح شهر، سطل های زباله، تعدادی از ساختمان ها و خودروهای شهرداری آسیب دیده اند.
حسن پور همچنین با تاکید بر اینکه شهرداری حافظ منافع مردم است، اظهار داشت: اموال تخریب شده شهرداری متعلق به شهروندان است، این آسیب ها بطور مستقیم به مردم وارد شده است.
وی افزود: ما دقیقا در شرایطی که آماده می شدیم تا ایرادات، اشکالات و نازیبایی های شهر را برطرف و آن را زیبا کنیم اما در عرض چند روز تمامی امکانات شهر از جمله المان ها و حتی فضای سبز را تخریب کردند..
محمدحسن پور با اشاره به اینکه تنها چهار ماه تا ایام نوروز باقی مانده بیان کرد: اتفاقات اخیر موجب شد تمامی تمرکز شهرداری برای عبور از این وضعیت و برگرداندن شهر به حالت طبیعی باشد سپس برای ایجاد فضای شهری بهتری که مناسب نوروز نیز باشد تصمیم گیری خواهیم کرد.
حسن پور اذعان داشت: جبران برخی اتفاقات و تخریب ها از جمله درختان ۴۰ ساله ای که با اره قطع شده اند سال ها به طول می انجامد.۱۳۹۸/۰۸/۲۹
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۶۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال جهش تولید