سخنگوی شورای شهر:

شیراز بهسازی می‌شود

سخنگوی شورای اسلامی شهر شیراز گفت:‌ بهسازی سریع شهر شیراز پس از تخریب‌های صورت گرفته در ناآرامی‌های اخیر در دستور کار نهاد شهری قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، سعید نظری افزود: در این راستا، جلسه ای با حضور روسای سازمان‌های خدمات‌رسان شهری، شهرداران مناطق و اعضای شورای شهر شیراز برگزار و شهرداری شیراز ملزم شده که به سرعت عملیات بازسازی و بهسازی این کلانشهر را انجام دهد.
وی ادامه داد: پیش بینی می شود بخشی از عملیات بهسازی و بازسازی شیراز ظرف دو هفته آینده انجام شود و بخش دیگر نیز که تخریب ها جدی تر بوده احتمالا زمان بیشتری به خود اختصاص خواهد داد.
این عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شهرداری شیراز به همراه کارشناسان دادگستری مامور تعیین خسارت‌های وارده به این شهر شده‌اند و تمرکز فعلی مدیریت شهری در حال حاضر معطوف به ارزیابی خسارتهایی است که به شهر شیراز وارد شده است.
وی ادامه داد: این شورا، شهرداری این شهر را به همراه کانون کارشناسان دادگستری فارس مامور کرده تا خسارتهایی که طی چند روز اخیر به این شهر وارد شده ارزیابی شود.
نظری اضافه کرد: خسارت‌های وارد شده به شهر شیراز در روزهای اخیر در سه حوزه اموال عمومی شهرداری، اموال خصوصی مردم و اموال دولتی ازجمله بانک ها و ساختمان های اداری بوده است.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تابلوهای شهری، دوربین‌های کنترل ترافیک،‌ ایستگاه های اتوبوس، ماشین آلات شهرداری و آتش نشانی در ناآرامی‌ها دچار تخریب شده‌اند.
وی ادامه داد: به ساختمان شهرداری مناطق ۵، ۱۰ و  ۴ آسیب جدی وارد شده و در این میان،‌ ساختمان منطقه ۹ نیز بیشترین خسارت را دیده است.۱۳۹۸/۰۸/۲۹
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۵۸۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال جهش تولید