با دستور شهردار شیراز به شهرداران مناطق یازده گانه

عملیات نهضت آسفالت معابر سطح شهر آغاز شد

شهردار شیراز در آیین آغاز نهضت آسفالت معابر سطح شهر اعلام کرد: در این نهضت بالغ بر دو میلیون متر مربع از معابر شیراز آسفالت می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور با بیان اینکه طبق بودجه سال 98 در سال جاری باید یک میلیون و 200 هزار متر مربع از معابر سطح شهر آسفالت شوند، گفت: علاوه بر این طی نهضت آسفالت دو میلیون متر مربع از معابر شیراز آسفالت و در مجموع تا پایان سال سه میلیون و 200 هزار متر مربع آسفالت در سطح معابر شهر ریخته می شود.
وی در بازدید از اکیپ های پخش آسفالت مناطق یازده گانه سطح شهر عنوان کرد: طبق نظرسنجی انجام شده خواسته اصلی شهروندان در 9منطقه از مجموع ۱۱ منطقه شیراز، بهبود وضعیت آسفالت معابر است و براساس خواسته مردم عزم جدی شهرداری برای نهضت آسفالت معابر سطح شهر آغاز شد.
شهردار شیراز نوید داد که در 6 ماه نخست سال آتی نیز به همین میزان در سطح معابر شهر آسفالت ریزی می شود.
مهندس اسکندرپور حفاری های سازمان های خدمات رسان و توسعه‌ی ناهمگون شهرک‌ها و مناطق را از جمله دلایل مشکل آسفالت معابر سطح شهر دانست و اضافه کرد: ضروری است علاوه بر آسفالت معابر سطح شهر، کارشناسان کنترل کیفی نیز بر کیفیت و نحوه آسفالت ریزی نظارت کنند تا شاهد ارائه خدمتی با کیفیت به شهروندان باشیم.
وی با اشاره به تأثیر مستقیم خواسته‌ مردم مناطق در آغاز اجرای نهضت آسفالت، گفت: امروزه در شهرهای مدرن انجام پروژه‌های مختلف بر اساس خواست و نظر مردم صورت می‌گیرد و با افتخار می گویم که برای اولین بار این پروژه‌ بزرگ شهری بر اساس نظرسنجی مستقیم از شهروندان، برنامه‌ریزی و اجرا شد.
شهردار شیراز خاطرنشان کرد: خوشحالم که به عنوان مدیری که به رضایت‌مندی مردم و تأمین نظرات شهروندان باور دارم، بر اساس خواسته شهروندان عمل کرده‌ام.
مهندس اسکندرپور از شهرداران مناطق خواست تا در نیمه های شب و همزمان با فعالیت کارگران خدمات شهری و پاکبانان در خیابان ها تردد تا معابر مشکل دار از نظر آسفالت را شناسایی کنند و متوجه شوند خواسته‌ شهروندان مبنی بر بهبود وضعیت اسفالت معابر به حق است.
معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز نیز در آیین آغاز نهضت آسفالت معابر سطح شهر گفت: آسفالت ریزی معابر خدمتی است که به صورت گسترده و در سطح شهر به شهروندان ارائه می شود، از این رو بر حسب دستور شهردار شیراز مقرر شد نهضت آسفالت آغاز شود و بتوانیم متراژ بالایی از معابر سطح شهر را آسفالت ریزی کنیم.
مهندس صالحی اضافه کرد: آسفالت معابر شیراز در راستای افزایش رضایتمندی شهروندان و بهبود وضعیت عبور و مرور در معابر سطح شهر است.
براساس این گزارش، نهضت آسفالت معابر سطح شهر با دستور شهردار به شهرداران مناطق یازده گانه شیراز از طریق ویدئو کنفرانس آغاز شد و پس از آن مهندس اسکندرپور به همراه جمعی از مدیران شهری از اکیپ های مختلف آسفالت معابر سطح شهر بازدید کرد.
 ۱۳۹۸/۰۸/۲۵
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۷۶۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال جهش تولید