ثبت نام آزمون استخدام آتش نشانی شهرداری شیراز آغاز شد

ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری شیراز از امروز دوشنبه ۱۰ تیرماه آغاز و تا پایان روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه ۱۳۹۸ ادامه دارد.

ثبت نام آزمون استخدامی آتش نشانی شهرداری شیراز از امروز دوشنبه 10 تیرماه آغاز و تا پایان روز چهارشنبه 19 تیرماه 1398 ادامه دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، متقاضیان برای اطلاع از شرایط و شرکت در این آزمون باید به سامانه آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir  مراجعه کنند.
زمان ثبت نام در این آزمون تا پایان روز چهارشنبه 19 تیرماه، زمان ویرایش اطلاعات تا پایان روز پنجشنبه 20 تیرماه، زمان توزیع کارت ورود به جلسه از روز دوشنبه 14 مردادماه، زمان شروع به کار باجه‌های رفع نقص از روز سه شنبه 15 مردادماه و برگزاری آزمون ساعت 9 صبح روز جمعه 18 مردادماه 1398 است.
از بین شرکت کنندگان در این آزمون ۱۵۸ نفر واجد شرایط به صورت پیمانی استخدام می‌شوند. این استخدام برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی‌های شهرداری‌های استان از محل سهمیه استخدامی شماره ۷۱۱۳۰۴ مورخ ۹۷/۱۲/۱۹ سازمان اداری و استخدامی کشور و مجوز سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز است.
دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی نیروی پیمانی مشاغل آتش نشانی شهرداری های کشور در ادامه ضمیمه شده است.۱۳۹۸/۰۴/۱۰
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۵۲۳
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال رونق تولید