شهردار شیراز اعلام کرد

کاهش میزان تغییر کاربری باغات و جذب حداقلی پرسنل در سال ۹۷

شهردار شیراز با ارائه گزارشی در صحن علنی شورای شهر از کاهش میزان تغییر کاربری باغات و جذب حداقلی پرسنل طی سال ۹۷ در این مجموعه خبر داد.

شهردار شیراز با ارائه گزارشی در صحن علنی شورای شهر از کاهش میزان تغییر کاربری باغات و جذب حداقلی پرسنل طی سال 97 در این مجموعه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، مهندس اسکندرپور با تاکید بر اینکه رویکرد مجموعه مدیریت شهری حفظ باغات قصردشت است، گفت: به گواه آمار و ارقام سال ۹۷، موفق ترین سال در زمینه حفاظت از باغات قصردشت بوده و کمترین میزان تغییر کاربری باغات طی یک دهه گذشته مربوط به سال گذشته بوده است.
شهردار شیراز ضمن اشاره به اینکه در سال ۹۷، ۳هزار ۱۳۶ متر مربع از باغات تغییر کاربری یافته اند، افزود: در سال ۹۰ بیش از ۵۶ هزار متر مربع، در سال ۹۱ بیش از ۲۵ هزار متر مربع، در سال ۹۲ بیش از ۲۷ هزار متر مربع، در سال ۹۳ حدود ۱۸ هزار متر مربع، در سال ۹۴ بیش از ۱۷ هزار متر مربع، در سال ۹۵ متاسفانه ۵۷ هزار و ۸۹۶ متر مربع و در سال ۹۶ بیش از ۳۱ هزار متر مربع از مجموعه باغات قصردشت تغییر کاربری یافته اند.
مهندس اسکندرپور در صحن علنی شورای شهر با بیان اینکه اسفند ۹۷ یکی از موفق ترین ماه های کسب درآمد در شهرداری شیراز بود، خاطرنشان کرد: طی اسفندماه ۹۷ در زمینه کسب درآمد، رکورد ۱۲ ساله درآمدی شهرداری شیراز بدون نیاز به تغییر کاربری باغات کسب شد. این درآمد منجر به پیش بینی احداث و بهره برداری از ۱۰ پروژه شهری در سال هفته دولت و دهه فجر سال ۹۸ شد.

شهردار شیراز در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به آمار پرسنل وارد شده به شهرداری شیراز طی سال های ۸۹ تا ۹۶ گفت: در سال ۸۹ تعداد ۶۸ نیرو، در سال ۹۰ تعداد ۱۷۷ نیرو، در سال ۹۱ تعداد ۴۰۳ نفر، در سال ۹۲ و همزمان با آغاز به کار شورای چهارم ۶۱۶ نفر، در سال ۹۳ تعداد ۱۲۵۳ نفر، در سال ۹۴ تعداد ۴۸۲ نفر، در سال ۹۵ تعداد ۴۱۶ نفر و در سال ۹۶ تا تاریخ اول شهریور ماه که اتمام دوره چهارم شورای شهر بوده تعداد ۱۴۸ نفر نیرو در شهرداری به کار گرفته شده اند.

مهندس اسکندرپور افزود: طی یک سال و نیم اخیر حدود ۱۵۰ نفر و با احتساب نیروهای حفاظت و راهبران مترو که روند استخدام آنها از مجاری قانونی و طی سال های گذشته انجام شده بود مجموعا کمتر از۲۰۰ نیروی جدید به کار گرفته شده اند.
شهردار شیراز در خصوص تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری و استخدام نیروی جدید گفت: طی هفته های آینده آیین نامه استخدامی نیرو درشهرداری اصلاح و فرصت قانونی جدیدی به منظور به کارگیری نیرو برای شهرداری ها فراهم می شود.
مهندس اسکندرپور در صحن علنی شورای شهر ضمن تاکید بر اینکه انتخاب و انتصاب مدیران حق شهردار است، افزود: پاسخگویی وظیفه شهردار است و از این رو باید بتواند مدیران را انتخاب کند.۱۳۹۸/۰۲/۲۵
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
تعداد بازدیدها : ۵۲۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

  
                                   
سال جهش تولید