مجموعه بازی شامل چهار دستگاه قطار کودک، قلعه بادی، ترامپولین و ماشین برقی

به نام خدا
آگهی فراخوان مزایده حضوری حراج
شهرداری منطقه ده شیراز
نوبت اول  09/05/1397
نوبت دوم  10/05/1397
               شهرداری منطقه ده شیراز، در نظر دارد اجاره محل مشروحه ذیل را جهت فعالیت مندرج در جدول با شرایط ذکر شده، از طریق مزایده حضوری ( حراج ) و با انعقاد قرارداد اجاره بدون اخذ سرقفلی و با مدت معین به اشخاص حقیقی یا حقوقی واجد شرایط ، که از سوی کمیسیون حراج شهرداری بعنوان برنده مزایده اعلام می شوند ( پیشنهاد دهنده ای که دارای تمامی شرایط مزایده و بالاترین قیمت پیشنهادی بوده باشد) ، واگذار نماید. متقاضیان میبایست برای شرکت در این مزایده در صورت داشتن شرایط با همراه داشتن مدرک شناسایی خود و فیش نقدی یا ضمانت نامه بانکی و همچنین تحویل اسناد و شرایط حراج از زمان درج آگهی به دایره سرمایه گذاری و قراردادهای منطقه ده واقع در ابتدای شهرک گلدشت حافظ مراجعه و نسبت به تحویل سپرده شرکت در حراج و تکمیل فرم ثبت نام اقدام نمایند. لازم به ذکر است بعد از مهلت مذکور هیچ گونه سپرده ای دریافت نخواهد شد و شهرداری هیچ گونه تعهدی نسبت به آنها ندارد.
ردیف پروژه محل مساحت مبلغ اجاره پایه ماهیانه برای سال اول  مدت اجاره
1 مجموعه بازی شامل چهار دستگاه قطار کودک، قلعه بادی، ترامپولین و ماشین برقی بوستان صبا در شهرک گلستان 360 مترمربع 600000000
(شصت میلیون ریال)
یکسال
 
 
-زمان برگزاری جلسه کمیسیون مزایده حضوری ( حراج  ) ساعت10 صبح روز چهارشنبه مورخ 17/05/1397در محل ساختمان شهرداری منطقه ده واقع در ابتدای شهرک گلدشت حافظ خواهد بود که حضور شرکت کننده یا نماینده قانونی وی الزامی می باشد.
-درصورت تغییر زمان مزایده حضوری ( حراج  ) مراتب به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.
-هزینه درج آگهی و تمامی هزینه های خرید و نصب انشعابات و سایر هزینه های لازم جهت بهره برداری به عهده برنده مزایده میباشد.
-سایر شرایط در اسناد مزایده حضوری ( حراج  ) به متقاضیان ارائه خواهد شد.
-در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، شماره تلفن 3651100 واحد سرمایه گذاری و قراردادهای منطقه ده آماده پاسخگویی می باشد.
 
 
     اداره کل امور بین الملل و روابط عمومی شهرداری شیراز
 فایل های پیوست :
منبع خبر : منطقه ده
تعداد مشاهده : ۱۳۳

  
                                   
شیراز سومین حرم اهل بیت (ع)         و         پایتخت فرهنگی ایران زمین
سال حمایت از کالای ایرانی