EN

به‌مناسبت روز اصناف انجام گرفت؛

دیدار شهردار شیراز با رئیس اتاق این کلانشهر به منظور تقویت ظرفیت‌های تعاملی قانونی

سید احسان اصنافی شهردار شیراز، معاون محیط زیست و خدمات شهری، دبیر شورای شهرداران مناطق ۱۱گانه و جمعی از مدیران ستادی شهرداری شیراز به مناسبت یکم تیرماه روز اصناف و تقویت ظرفیت‌های تعاملی قانونی با سید محمود هاشمی رئیس و اعضای اتاق اصناف شیراز دیدار کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز، سید احسان اصنافی شهردار شیراز، معاون محیط زیست و خدمات شهری، دبیر شورای شهرداران مناطق ۱۱گانه و جمعی از مدیران ستادی شهرداری شیراز به مناسبت یکم تیرماه روز اصناف و تقویت ظرفیت‌های تعاملی قانونی با سید محمود هاشمی رئیس و اعضای اتاق اصناف شیراز دیدار کردند.
 
شهردار شیراز در این دیدار با تاکید بر اهمیت پیشگیری از حوادث تصریح کرد: لازم است اتاق اصناف  با سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  همکاری بیشتری داشته باشد تا علاوه‌ بر ارائه آموزش صنوف در این زمینه و در راستای ایمن‌سازی مراکز تجاری و خرید و سایر صنوف انجام شود.
 
سید احسان اصنافی با تاکید بر مشارکت اصناف در برگزاری مناسبت‌های ملی و مذهبی  افزود: همواره اصناف در این امور نقش آفرینی کرده اند.

وی با بیان اینکه تشکیل کارگروه ایمنی ویژه اصناف در حوزه ساختمان‌های تجاری و مراکز خرید همواره مورد تایید شهرداری شیراز بوده است، گفت: تشکیل و پیگیری کارگروه با جدیت دنبال می‌شود. 
 
 سید محمود هاشمی رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس نیز در این دیدار با تقدیر از تعامل شهرداری در این دوره مدیریت شهری با  اتاق اظهار کرد: تعامل دو مجموعه باعث ایجاد رونق و پیشرفت در شهر می‌شود.
وی با تاکید بر دغدغه شهردار شیراز در اهمیت پیشگیری از حوادث و ایمن‌سازی صنوف بیان کرد: در حال  تدوین شیوه نامه اجرایی پیرو تفاهم‌نامه‌ فی مابین اتاق اصناف و سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز مبنی بر ایمن‌سازی واحدهای تجاری و آموزش نکات ایمنی به صنوف هستیم.

رئیس اتاق اصناف شیراز با بیان اینکه خروج مشاغل مزاحم از شهر مورد تاکید هر دو طرف است، گفت: ساماندهی ضایعاتی‌ها نیز دغدغه مشترک اتاق اصناف و شهرداری شیراز است که باید با کار کارشناسی در این دوره اقدام شود.۱۴۰۱/۰۴/۰۱
منبع : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز
بازدید ها : ۹۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید


 071-32223624-6
 info@shiraz.ir
 شیراز - میدان شهدا - ساختمان شهرداری مرکزی
پیوندها
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد